Затриманому напередодні 30-річному вінничанину оголошено про підозру у скоєнні умисного вбивства чотирьох осіб: його матері, колишньої дружини і двох малолітніх дітей.

Як повідомляє прес-служба обласної поліції, над розкриттям злочину працювали близько ста поліцейських. Слідство відпрацьовувало всі можливі версії трагедії, в результаті якої загинула родина.

Проведені слідчі й оперативні заходи дозволили визначитися з ключовою версією вбивства – чоловік міг розправитися з колишньою дружиною через тривалий конфлікт.

«Рік тому подружжя розлучилося, матір зловмисника проживала з невісткою та онуками, у них були гарні відносини. Отже, за попередньою інформацією слідства, підозрюваний міг убити рідних людей під час чергової сварки», – йдеться в повідомленні.

Зараз підозрюваний перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Він розповів слідству, де викинув молоток, яким завдавали смертельних ударів. Поліцейські знайшли і вилучили знаряддя злочину.

Слідство клопотатиме в суді про обрання підозрюваному запобіжного заходу на період досудового розслідування у вигляді взяття під варту. За вбивство чотирьох людей зловмисникові загрожує довічне ув'язнення.

Як відомо, у Вінниці затримали чоловіка, який 31 січня, вбив чотирьох людей.

ІА "Вголос": НОВИНИ