Стали відомі нові подробиці знущань із дітей в одеському притулку «Світанок».

Вихованка скандально відомого реабілітаційного центру «Світанок» в Одесі розповіла, як дітей піддавали тортурам та доводили до самогубства.

Про це повідомляє ТСН із посиланням на розповідь колишньої вихованки центру, 14-річної Мирослави. При цьому видання відзначає, що за останні роки це вже не перший скандал.

«Одну з нас змусили дістати використаний презерватив з урни, розрізати навпіл і жувати. Після цього її відправили в психіатричну лікарню. Потім винесли стілець, поставили посеред двору, зібрали дітей і при всіх постригли мене першу. Четверо вихователів тримали мене, я сильно плакала, але мене стригли... », – згадує дівчина.

В результаті знущань діти тікали, різали вени і труїлися, розповідає дівчинка. Також, за словами дівчинки, вони били дітей електрошокерами, ставили під холодний душ «з метою виховання».

При цьому відсторонений від посади директор закладу Віталій Кондратюк всі звинувачення відкидає. Він також скаржиться на кадрову нестачу і перевірки, які відволікають від роботи.

Як писав «Вголос», “Змушували жувати презерватив і били електрошокером”: у дитячому будинку жорстоко знущаються із дітей (фото).

ІА "Вголос": НОВИНИ