Судді у справі проти екснародної депутатки Тетяни Чорновол взяли самовідвід. Про це вона повідомила у коментарі, який поширила ініціатива «Правотворець», інформує Радіо Свобода.

За словами Чорновол, засідання зайняло загалом близько 15 хвилин. Вона припустила, що судді взяли самовідвід через її політизованість.

«Було зачитано аргументацію суду, чому вони беруть самовідвід: тому що вони брали участь у справі беркутівців як судді. А позаяк мою справу слідчі в різних інтересах то об’єднували, то роз’єднували з різними справами, десь там виник номер такої справи, де якраз судили беркутівців, і вони знайшли цей номер справи, вчепилися, що були в судовому процесі в цій справі, і написали, що беруть самовідвід і тікають якомога далі від цієї політичної замовної справи», – сказала вона.

Учасниця Революції гідності додала, що наразі невідомо, який суд буде розглядати її справу. За її словами, всі судді Печерського суду брали в ній участь на етапі обрання запобіжного заходу та інших процесуальних рішень.

«У Печерському суді вже всі судді в моїй справі були, зараз цю справу скинуть кудись на село. Чи це добре? Я вважаю, що недобре. Я б хотіла, щоб мою справу розглядав Печерський суд, тому що це їхня відповідальність. Якщо політично замовні справи - це Печерський суд, то хай по повній несуть відповідальність за ці справи», – заявила вона.

У грудні 2020 року колишній народній депутатці (8 скликання), учасниці Революції гідності Тетяні Чорновол вручили обвинувальній акт у справі про «умисне вбивство».

10 квітня співробітники ДБР провели обшук у будинку Чорновол. Їй повідомили про підозру в умисному вбивстві людини, яка загинула після підпалу офісу Партії регіонів у дні Революції гідності в лютому 2014 року. Вона відкидає звинувачення.

16 квітня Печерський районний суд Києва відправив Чорновол під домашній арешт. Згодом запобіжний захід змінили на нічний домашній арешт, який зрештою скасував суд.

ІА "Вголос": НОВИНИ