Інструктори Сил спеціальних операцій навчалися в рамках кваліфікаційного курсу, який тривав 6 місяців, відповідно до програми Об’єднаної багатонаціональної групи (США, Литва, Латвія, Естонія) з підготовки — «Україна» (JMTG-U).
![](/uploads/media/38/df/38df1712ecb12072054d9589bed3c58e_w1280.jpg)
«Це важливий крок у побудові загальної архітектури вітчизняного війська такого роду сил, як Сили спеціальних операцій. Сьогоднішні випускники - основа Сил спеціальних операцій, це інструктори, які готуватимуть і навчатимуть майбутніх професіоналів ССпО. Ми докладаємо максимальних зусиль для того, щоб Сили спеціальних операцій стали хірургічно заточеним постійно готовим інструментом для протидії у гібридній війні, яка триває на сході України», – наголосив командувач Сил спеціальних операцій, генерал-майор Ігор Луньов.
![](/uploads/media/cc/c1/ccc1eeb6e25a57b46692db02b9df44ed_w1280.jpg)
Крім того, Луньов зазначив, що керівництво ЗСУ цьогоріч максимально зосередило виділення фінансових ресурсів для Сил спеціальних операцій Збройних сил України. До кінця цього місяця буде відкрито власний, сучасний навчально-тренувальний центр Сил спеціальних операцій.
![](/uploads/media/b2/4e/b24e0295a10f048979943636ce8df849_w1280.jpg)
ІА "Вголос": НОВИНИ