Генеральний прокурор американського штату Нью-Йорк Барбара Андервуд повідомила, що президент США Дональд Трамп підписав угоду про ліквідацію благодійного фонду Trump Foundation «під наглядом суду».

Згідно з її заявою, активи фонду, що залишилися, розподілять між іншими благодійними фондами штату Нью-Йорк.

«Сьогодні генпрокурор Барбара Андервуд оголосила про те, що - після рішення суду на користь Генпрокуратури - фонд Трампа підписав положення про згоду розформуватися під судовим наглядом, з розглядом і затвердженням Генеральним прокурором пропонованих благодійних організацій-одержувачів залишилися активів Фонду», - йдеться в офіційній заяві генпрокурора.

Андервуд заявила, що розслідування справи щодо Трампа і його дітей буде продовжено.

У заяві прокурора зазначається, що мова йде про "вражаючі факти беззаконня, пов'язаних з фондом Трампа. Це протизаконна координація між фондом і президентською кампанією, неодноразові і навмисні угоди всередині фонду і багато іншого".

За словами Андервуд, виявлені факти дозволяють порівняти фонд Трампа з особистою "чековою книжкою", яка служила Трампу для оплати його ділових і політичних інтересів.

"Це важлива перемога правосуддя, яка дає зрозуміти, що для всіх існує один звід правил. Ми продовжимо висувати позов, щоб Фонд Трампа і його директори були притягнуті до відповідальності за їх явні і неодноразові порушення законів штату і федерального законодавства", - йдеться в заяві прокурора.

ІА "Вголос": НОВИНИ