Боксери Львівщини: Андрій Тишковець, Даниїл Заморило та Анастасія Саранюк стали чемпіонами України серед дорослих.

Про це повідомила Львівська ОВА.
Фінальні поєдинки чемпіонату відбулись у Львові. Загалом збірна нашої області виборола дев'ять медалей – три золоті, три срібні і три бронзові.

"Ці змагання були особливо важливими для спортсменів, адже боротьба тривала не лише за нагороди, а й за право представляти Україну на турнірах, де розігруватимуть ліцензії на Олімпійських іграх", - йдеться у повідомленні.

У ваговій категорії 48 кг перемогу виборов 25-річний Андрій Тишковець. Він став чемпіоном України з боксу уже вчетверте. Андрій займається боксом 14 років та є членом національної збірної. Золото виборов також Даниїл Заморило. Серед жінок чемпіонкою стала Анастасія Саранюк. Крім цього, троє представників Львівщини стали срібними призерами, а ще троє – бронзовими.