У Львові судитимуть трьох мешканців міста, які в соціальній мережі розпалювали національну ворожнечу проти українців.

Про це повідомила пресслужба Львівської обласної прокуратури.

Слідство встановило, що троє чоловіків у соцмережі  «Однокласники» створили публічні особисті облікові записи та зробивши їх відкрити для необмеженого кола осіб, з метою розпалювання національної ворожнечі та ненависті, приниження національної честі та гідності української нації та її історичного минулого, її державності та суверенітету, систематично розміщували пости та поширювали інформацію, яка присвячена тематиці протистояння на Донбасі.

Крім того, львів'яни критикували українців, які підтримують ідеї незалежного від росії політичного курсу країни, української влади й України як держави в цілому.

Зокрема, один з чоловіків поширював різноманітні агресивні заклики та вигадування про образ «бандерівців», а також виправдовував та визнавав правомірною збройну агресію рф проти України. Інший - поширював різноманітні агресивні заклики про прозахідних, проєвропейських українців, що формують у людей почуття озлобленості, відчуження і викликають національну ворожнечу або розбрат.

Наразі триває досудове розслідування та вирішується питання про обрання запобіжного заходу підозрюваним.

Вголос раніше писав, що у Львові правоохоронці затримали чоловіка, який видурив у пенсіонерки 150 тисяч гривень, нібито на для лікування її доньки, яка, за словами шахрая, потрапила у ДТП.

ІА "Вголос": НОВИНИ