Туристичні фірми Львова обурені процесом видачі туристичних віз в Польщу.

Про це заявила директор туристичної компанії „Трайдент” сьогодні під час круглого столу „Можливості транскордонного співробітництва у галузі туризму і культури України-Росії-Польщі”.

„Туристичні фірми Львова не можуть отримати туристичних віз до Польщі у звичайному режимі”, — зазначила вона.

Для отримання віз турфірмою потрібно більше, ніж місяць, що зменшує кількість бажаючих відпочивати в Польщі, повідомила вона

Представник фірми „Львівінтертуртранс” теж висловив своє незадоволення видачею туристичних віз в Польщу.

Присутній на круглому столі представник генерального консульства Польщі у Львові Анжей Краснодебський запевнив, що зараз Польща працює над спрощенням візового режиму для українців. „Ми працюємо над цим... Уряд зараз працює над тим, щоб полегшити для регіонів візовий режим”, — зазначив він.

Щодня консульство Польщі у Львові видає 1,6 тис. віз, повідомив Краснодебський.

PRESSTIME.COM.UA

ІА "Вголос": НОВИНИ