У заключний день міжнародних змагань з плавання Euro Meet у Люксембурзі Дарина Зевіна перемогла на дистанції 200 м на спині з рекордом турніру 2,09.85 та нормативом ліцензії А для участі в Олімпійських іграх-2020.

Про це інформує Національний олімпійський комітет України.

Також золото здобув на 50-метрівці вільним стилем Владислав Бухов, ставши третім з показником 21,97.

«Таким чином, станом на сьогодні у нашої збірної шість спортсменів мають ліцензію А на восьми дистанціях», – підсумовують у НОК.

Михайло Романчук у Люксембурзі до золота на 1500 вільним стилем додав медалі такого ж гатунку на 800 з результатом 7,48.90 і 400 (3.50,24).

Микита Коптєлов здобув бронзу на 200-метрівці брасом, Сергій Шевцов – на 100 м в/c.

Раніше повідомлялося, що 17-річний український плавець Владислав Бухов на турнірі у Люксембурзі встановив новий світовий рекорд серед юніорів на дистанції 50 метрів батерфляєм. Він подолав дистанцію за 23,14 секунд і фінішував другим.