Про це повідомила прес-служба компанії.

За обсягами виробництва компанія потрапила у п’ятірку найбільших виробників морозива в Україні.

«За 2010 рік під ТМ «Лімо» було випущено 28 нових видів морозива. Це такі види як: морозиво напряму «ТМ», «Розкіш», «Хіт», ріжки «Вікторія», м’яке морозиво «КаБаРе», морозиво в пластикових лотках «Merci», та морозиво в картонних стаканах «ТМ» і «Шоколадний пломбір зі згущеним молоком»», - розповіла маркетолог компанії Наталія Павлів.

Загалом за даними Держкомстату України, за 2010 р. в Україні було вироблено близько 114,37 тис. т морозива - цей результат майже на 6,3% перевищує обсяги виробництва морозива за аналогічний період 2009 р. У фінансовому вираженні ринок виріс набагато відчутніше - що, за словами операторів, є наслідком загального росту сировинної собівартості.

У 2011 році експерти прогнозують подальший ріст ринку. Основний акцент серед вподобань споживачів експерти роблять на морозиво, виготовлене на основі натуральної сировини. Український споживач стає вибагливіший. Щодо вподобань – улюбленим морозивом усіх вікових груп залишається пломбір. Все більше прихильників здобуває й так зване сімейне морозиво.

ВАТ «Львівський холодокомбінат» засновано у 1995 році. Компанія займається виробництвом і реалізацією морозива виключно з натуральних компонентів. На ринку морозиво виробництва ВАТ «Львівський холодокомбінат» представлено під торговою маркою «ЛІМО». Асортимент морозива ТМ «ЛІМО» налічує близько 90 видів продукції, серед яких: ріжок, ескімо, вафельний стакан, брикет, морозиво у полістирольному стакані, фруктовий лід, морозиво у відерках, вагове, у контейнерах, морозиво-торт, морозиво-рулет, моноліт.

У 2009 році виготовив 9 тис. т . морозива.

Окрім того, 2010 року завод запустив виробництво пельменів та вареників

ІА "Вголос": НОВИНИ