Російські військові не залишають спроб вести наступальні дії на Донбасі. При цьому українські сили продовжують успішно боронити свої рубежі.

Про це інформує у Twitter Міноборони Британії.

За даними британської розвідки, російські окупанти намагаються атакувати позиції ЗСУ у Луганській та Донецькій областях. Їхні атаки проходять на трьох напрямках - у районі Сватового, Кремінної та Бахмута. В останньому населеному пункті точаться запеклі бої, проте українським силам уже вдалося вибити росіян за межі міста.

Також Збройні сили України тримають міцну оборону на інших ділянках фронту та завдають контратакуючі удари по позиціях ворога.

Щодо ситуації на південному напрямку, то там тривають артилерійські дуелі та вогнева робота по тилових позиціях обох сторін. Проте ЗСУ вдається завдавати більш точних і болючих ударів по скупченню російських військ.

Нагадаємо, Успенський собор та Трапезну церкву Києво-Печерської Лаври офіційно повернули у державне користування, намісник Лаври від УПЦ МП Павло (Лебідь) не з'явився на підписання акту повернення культових споруд.

 

 

ІА "Вголос": НОВИНИ