На завершення Європейського тижня мобільності у Львові чиновники міста вирішили закрити частину вулиці Січових Стрільців на цілий день, 22 вересня (з шостої ранку), щоб у такий спосіб відсвяткувати день вулиці.Про це повідомили на сайті мерії, а в той час затори на сусідніх вулицях Гнатюка та Костюшка тривають упродовж цілого дня.

Ймовірно так буде аж до 23 години, коли відкриють для проїзду вулицю Січових Стрільців.

Львові відбудеться завершальна подія Європейського тижня мобільності – День вулиці Січових Стрільців. Заходи стартують о 12:00 і триватимуть весь день – до 21:00. Зосереджені вони будуть на ділянці від вул. Гнатюка до вул. Костюшка.

Львівська міська рада: https://city-adm.lviv.ua/news/city/transport/298418-u-piatnytsiu-lvivian-zaproshuiut-na-den-vulytsi-sichovykh-striltsiv-chastynu-vulytsi-zakryiut-dlia-proizduу

 

Завантажити фото

Завантажити фото

Як розповіли в управлінні вуличної інфраструктури ЛМР, на заході презентують напрацьовані раніше сценарії підвищення привабливості вулиці Січових Стрільців та двох сусідніх – Коперника та Дорошенка. Крім того, відвідувачі самі зможуть спроєктувати вулицю такою, якою уявляють її в майбутньому.

Охочим запропонують і «відчути» доступність вуличного простору, подолавши перешкоди на кріслі колісному, милицях чи «будучи» незрячим.

Також на окремих локаціях можна буде зіграти у бадмінтон чи настільний теніс, спробувати себе у фехтуванні чи у вуличних шахах. Зіграти настільні ігри та почути корисні лайфхаки від велосипедистів.

Завантажити фото

Організатори зазначають, що перетворивши на один день цю ділянку вулиці на пішохідну, мають на меті продемонструвати, що вона може використовуватись не тільки як парковка для автомобілів, а може бути комфортною для усіх учасників дорожнього руху.

А ось і «комфорт»

 

 

«Тимчасово перетворивши на пішохідну вулицю, яка з'єднує дві вже пішохідних вулиці – проїзд Крива Липа і Курбаса – з двома університетами та парком, хочемо показати, що ця частина може використовуватися не лише як парковка для кількох десятків авто.

На сайті мерії зазначається, що автомобільний потік тут є незначний та може бути перенаправлений на сусідні вулиці Костюшка та Дорошенка. Натомість пішохідний потік тут великий, під час перерв – багато студентів.

Довідка

Європейський тиждень мобільності стартував у Львові наприкінці минулого тижня та закінчиться 22 вересня. Подія популяризує використання громадського транспорту та альтернативних методів пересування містом.

Захід реалізує Львівська міська рада. Він проходить у межах проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», який виконує німецька урядова компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за фінансової підтримки урядів Німеччини і Швейцарії.Львівська міська рада: https://city-adm.lviv.ua/news/city/transport/298418-u-piatnytsiu-lvivian-zaproshuiut-na-den-vulytsi-sichovykh-striltsiv-chastynu-vulytsi-zakryiut-dlia-proizdu

ІА "Вголос": НОВИНИ