Сьогодні, 8 квітня, у Чернігові попрощалися зі загиблим на Донбасі воїном Володимиром Шпаком.
Про це у Фейсбук повідомила пресслужба оперативного командування «Північ».
Через смерть старшого лейтенанта 58 бригади Збройних сил України в місті сьогодні оголосили День жалоби.
Прощання відбулося у кафедральному соборі Святої Великомучениці Катерини у Чернігові.
На похорон Героя України прийшли командувач військ оперативного командування «Північ» генерал-майор Валерій Залужний, офіцери управління, побратими з рідного підрозділу та бригади, рідні, друзі й представники влади.
«На превеликий жаль, війна забирає найкращих… Володимир був і залишиться для нас всіх гідним громадянином своєї держави та зразковим офіцером. Він міг би бути на командному пункті й керувати боєм. Однак він зробив вибір справжнього воїна – Володимир весь час був біля солдатів. Там же і загинув смертю Героя», – сказав генерал-майор Залужний та став на коліна зі словами скорботи перед батьками офіцера.Загиблому було лише 37 років. У нього залишилися батьки та старший брат.
![](/uploads/media/8e/6a/8e6a1292ac7c5651ef22bb193e22279f_w1920.jpg)
![](/uploads/media/ed/dc/eddc7d94cd240e735e8962655918dfb5_w1920.jpg)
![](/uploads/media/70/73/7073e2df50d0b18d4cb0075a53f5afb8_w1920.jpg)
![](/uploads/media/a2/0d/a20d2381d113d8byzd4878d84b6423ec_w1920.jpg)
![](/uploads/media/14/ae/14ae17aa1d6f229058cbf6eeb2e85500_w1920.jpg)
![](/uploads/media/68/3f/683fb2191c880cceb0614e537a77ae64_w1920.jpg)
![](/uploads/media/29/2d/292d581cfe504e4c57038990b356fe11_w1920.jpg)
![](/uploads/media/7e/5f/7e5f39caa3cb33a89125395b66910f8d_w1920.jpg)
![](/uploads/media/c8/00/c8003c57006d7dc8ee3affa529514f65_w1920.jpg)
![](/uploads/media/56/34/563488151b701c80dde38e3acd82691c_w1920.jpg)
![](/uploads/media/39/74/397463d9bb893a553200efb9c274cea7_w1920.jpg)
![](/uploads/media/fa/6b/fa6b787a6e9c0bd209a6e5b47e99c55d_w1920.jpg)
![](/uploads/media/16/e6/16e63eace8407a5001b9e89a00f1ced2_w1920.jpg)
![](/uploads/media/47/5b/475b1bb5356a163d97d9bcc0e5f5e911_w1920.jpg)
![](/uploads/media/7f/e2/7fe29fa2a3f0448d58c3ec07528a05b3_w1920.jpg)
![](/uploads/media/e1/bd/e1bd109659445fd66d6b4789d2691235_w640.jpg)
Читайте більше новин за посиланням:
Загострення на Донбасі: Путін провів телефонну розмову з Меркель Майже тисячу померлих: у Польщі зафіксували новий антирекорд смертності від COVID-19 за добу Львівське регіональне Відділення НОК України підписало угоду про партнерство та співпрацю з Мостиською міською громадою!
ІА "Вголос": НОВИНИ