Про це повідомляється на сайті голови Луганської ОДА Геннадія Москаля.

«У Чорнухиному з населенням 6,5 тисяч чоловік розташована ще й колонія суворого режиму, де утримується близько тисячі в’язнів, — повідомляє голова Луганської ОДА Геннадій Москаль. — Через бойові дії було пошкоджено лінію електропередач, і селище два місяці залишалося без електроенергії. Відповідно припинилася подача центральної води та опалення. Після настання сутінок селище, розташоване в буферній зоні, занурювалося в темряву. Тут неможливо було зарядити мобільний телефон, послухати новини, тримати в холодильнику продукти. Пошкоджена ЛЕП веде до Чорнухиного з території, окупованої ЛНР, і бойовики категорично відмовилися допустити туди наші ремонтні бригади, майстрів навіть кілька разів обстріляли».

«Тому я особисто звернувся до міністра інфраструктури з проханням задіяти для селища лінію електропередач, що веде до залізничної  станції Чорнухиного (яка через бойові дії не працює). Були дані вказівки керівництву Укрзалізниці, яка тимчасово передала ЛЕП на баланс «Луганського енергетичного об’єднання». Пошкоджену лінію під охороною військових та міліції в стислі терміни відремонтували, після чого «Донбасенерго» подало  в селище струм. Вчора подачу електроенергії повністю відновлено, всі споживачі отримали світло, центральну воду, зараз подається тепло. Після двох місяців без електроенергії люди вже не вірили, що отримають на зиму світло, і коли в хатах загорілися лампочки, багато хто просто плакав», – повідомив Москаль. 

Він додав, що Луганська ОДА висловлює щиру вдячність міністру інфраструктури Максиму Бурбаку, керівництву «Укрзалізниці», а також компаніям «Донбасенерго» та «Луганське енергетичне об’єднання» за їхню титанічну роботу з підключення селища Чорнухине до електроенергії.

ІА "Вголос": НОВИНИ