У другому недільному спарингу «жовто-чорні» поступились «Прикарпаттю ЗСУ», пропустивши 2 голи наприкінці поєдинку.

Суперником підопічних Леоніда Кучука у фіналі благодійного турніру «Разом до Перемоги» стали господарі змагань, які у півфіналі взяли гору над збірною ветеранів України – 2:0.

«Жовто-чорні», у свою чергу, кількома годинами раніше перемогли юніорів «Прикарпаття» – 3:0. Про це пише пресслужба «Руху».

На другий спаринг коуч випустив склад, наближений до основи. Також шанс проявити себе отримали Підгурський та Холод.

Перший тайм голами не потішив, усе найцікавіше команди приберегли на тайм другий. Ігрову перевагу «рухівці» втілили у рахунок лише всередині другого тайму. Бойчук промчався лівим флангом, віддав на Климчука, який і відкрив рахунок у спарингу – 1:0!

Втім, наприкінці зустрічі своє вагоме слово сказав Кузьмин, який став джокером «Прикарпаття ЗСУ». Спершу він скористався помилкою в обороні «жовто-чорних» і зрівняв рахунок, а через 3 хвилини обігрався у стіночку з партнером і вдруге засмутив Паньківа, пробивши точно у лівий кут воріт. 1:2. Поразка «Руху» у спарингу і як підсумок турне до Івано-Франківська – друге місце на благодійному турнірі «Разом до Перемоги».

Спаринг. «Рух» (Львів) – МФК «Прикарпаття ЗСУ» (Івано-Франківськ) – 1:2 (0:0).

26 червня 2022 року. Івано-Франківськ, стадіон «Рух».

Голи: Климчук, 41 – Кузьмин, 54, 57.

Попередження: Роман, 39.

«Рух» (Львів): Паньків, Лях, Білий, Холод, Роман, Підгурський, Сапуга, Федорчук, Климчук, Бойчук, Руніч.

Як писав «Вголос», «Рух» розгромив юніорів із «Прикарпаття» з рахунком 3:0.