Уночі та вранці неділі, 5 жовтня, російська армія масовано атакувала Львів «шахедами» та ракетами. У частини жителів обласного центру відсутня електроенергія.

Про це повідомив у Telegram-каналі мер Львова Андрій Садовий.

Посадовець також заявив, що через масовану ворожу атаку громадський транспорт у Львові, поки не виїжджає на маршрути.

«Прошу мешканців залишатися в безпеці! Зараз виїзд на вулиці небезпечний!» – йдеться у повідомленні.

Частина Львова без світла

За словами Андрія Садового, два райони Львова залишились без електроенергії.

«Відомо про Рясне та Левандівку. З’ясовуємо деталі. Просимо зберігати спокій і залишатися в безпечних місцях», – зазначив мер міста.

ІА "Вголос": НОВИНИ