Власник автомобіля нічого не підозрював, поки не з'явилися працівники служби екстреної допомоги, які повідомили йому про інцидент

У результаті, Renault Clio залишився з 50-сантиметровою дірою в даху та розбитим вікном. Місцеві мешканці викликали копів.

Про це повідомляє Metro.

Власник автомобіля нічого не підозрював, поки не з'явилися працівники служби екстреної допомоги, які повідомили йому про інцидент.

 "Після прибуття ми помітили відносно великий удар діаметром приблизно 50 сантиметрів, який пройшов через дах, днище кузова та паливний бак автомобіля"  - розповів капітан місцевої пожежної охорони Матьє Колобер. 

Проте, слідчі не знайшли згаданий метеорит в автомобілі. Однак поруч виявили камінь. Колобер висловив припущення, що удар міг бути настільки сильним, що метеорит розпався.

Тим не менше, фізик-ядерник та експерт з метеоритів, доктор Тім Грегорі, висловив сумніви щодо того, чи має цей камінь зіркове походження.

«Щоб зробити таку велику дірку, потрібен був би справжній камінь. Хімічні тести покажуть, чи є маленький камінь метеоритом, а якщо ні, то це неправильний метеорит» - сказав Тім Грегорі

 

 

 

 

 

 

 

 

ІА "Вголос": НОВИНИ