У Харкові 16-річний хлопець жорстоко вбив знайому дівчину. Спочатку бив по голові, потім дорізав ножем, а тоді закопав. Розслідування і суди у справі тривали два роки.

Про це повідомили у пресслужбі Харківської обласної прокуратури.

Як встановили правоохоронці, у червні 2019 року хлопець, перебуваючи біля яру, неподалік Лисої Гори у м. Харкові, на ґрунті особистих неприязних стосунків завдав своїй знайомій численні удари по голові.

Тоді зловмиснику було 16 років.

Вважаючи, що заподіяних тілесних ушкоджень недостатньо для настання смерті дівчини, хлопець дістав ніж, який був у нього при собі, та наніс ним кілька ударів по різних частинах тіла потерпілої, після яких дівчина померла.

Будучи впевненим, що дівчина мертва, хлопець поховав її неподалік будинку, де проживав.

Суд визнав винним 18-річного хлопця за фактом умисного вбивства, вчиненого з особливою жорстокістю та призначив покарання у вигляді 15 років позбавлення волі.

Сторона захисту не погодилась із вказаним вироком та подала апеляційну скаргу, в якій просила зменшити строк позбавлення волі до 12 років.

Колегія суддів Полтавського апеляційного суду підтримала позицію прокурорів та залишила у силі рішення суду першої інстанції.

ІА "Вголос": НОВИНИ