Начальник черкаської поліції особисто керував зведеним загоном в Херсонській області.

У Херсонській області у середу, 7 грудня, загинуло четверо поліцейських, які проводили в регіоні стабілізаційні заходи. Правоохоронці підірвались на російських мінах. Серед загиблих - начальник Нацполіції Черкаської області Михайло Куратченко. 

Про це повідомив голова Національної поліції України Ігор Клименко. 

У звільненій Херсонській області правоохоронці проводили стабілізаційні заходи, вони підрвались на каскаді російських мін. Четверо поліцейських загинуло на місці трагедії, ще чотирьох правоохоронців рятують медики. 

Серед загиблих є: 

  • Начальник Головного управління Нацполіції в Черкаській області Михайло Куратченко. Він особисто керував зведеним загоном поліції Черкащини в Херсонській області. 
  • Вибухотехнік Ігор Мельник.
  • Кінолог Сергій Ненада.
  • Помічник чергового СРПП Уманського райуправління поліції Вадим Періжок.

«Наші колеги виконували свій обов’язок: служили, захищали, повертали спокій та безпеку на деокуповану частину Херсонщини. Щиро співчуваємо сім’ям загиблих. Ми поділяємо ваш біль та глибоко сумуємо разом з вами», - написав голова Нацполіції України. 

Нагадаємо, що радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк переконаний, що необхідно демілітаризувати прикордоння РФ. За його словами, завершення війни шляхом звільненням всієї території України буде недостатньо.

ІА "Вголос": НОВИНИ