У столиці України засудили на 10 років чоловіка, якого звинувачують у розбещуванні неповнолітніх дівчат. Він через інтернет змушував їх робити відверті фото.

Про це повідомили у Київській обласній прокуратурі.

Слідство встановило, що з квітня 2019 року по грудень 2019 року 43-річний обвинувачений знайомився у соціальній мережі з малолітніми та неповнолітніми дівчатами (віком від 10 до 16 років) та втирався до них у довіру. Надалі під час листування чоловік проводив із ними розмови на сексуальні теми, розповідав відверті історії сексуального змісту та демонстрував фотографії порнографічного характеру. Також зловмисник примушував їх робити та надіслати йому власні фотографії в оголеному вигляді з моделюванням сексуальної поведінки. На відмову реагував агресією.

Варто зазначити, що з двома дівчатками чоловік зустрічався особисто. Він заманював їх у безлюдні місця, де вчиняв розпусні дії.

Наразі відомо про 10 потерпілих.

Під час судового засідання чоловік свою вину не визнав.

Таким чином, суд призначив йому покарання у виді 10 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в освітніх закладах для дітей дошкільного та шкільного віку, пов’язані з безпосереднім спілкування із дітьми строком на 3 роки.

Зараз чоловік перебуває під вартою.

Вголос раніше писав, що киянка 1982 року народження опублікувала в інтернеті оголошення про закритий Telegram-канал, де розміщено відео порнографічного характеру.

ІА "Вголос": НОВИНИ