У Києві поліцейські помістили до лікарні 4-річного хлопчика та його 2-річну сестричку, яких самотніх виявили на вулиці

До Святошинського управління поліції надійшло повідомлення про двох маленьких дітей, які в спідній білизні і без нагляду дорослих перебували на вулиці. Патрульні поліцейські негайно прибули на місце події та відвезли малечу до ювенальних інспекторів. Дітей напоїли гарячим чаєм та вдягнули в теплі речі.

У подальшому 4-річного хлопчика та його 2-річну сестричку ювенальні поліцейські помістили до лікарні для обстеження, а про подію повідомили районну службу у справах дітей. 

Правоохоронці встановили мати малолітніх - нею виявилась киянка 1994 року народження. Під час спілкування із поліцейськими остання повідомила, що пішла по справах, а дітей залишила на співмешканця.

Поліцейські склали на порушницю протокол за ч. 1 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення - невиконання батьківських обовʼязків.

Дана подія зареєстрована в Журналі єдиного обліку заяв та повідомлень Святошинського управління поліції, триває перевірка. За вчинення правопорушення жінці загрожує штраф, подальшу долю дітей вирішуватимуть соціальні служби.

ІА "Вголос": НОВИНИ