У Києві поліцейські помістили до лікарні 4-річного хлопчика та його 2-річну сестричку, яких самотніх виявили на вулиці
До Святошинського управління поліції надійшло повідомлення про двох маленьких дітей, які в спідній білизні і без нагляду дорослих перебували на вулиці. Патрульні поліцейські негайно прибули на місце події та відвезли малечу до ювенальних інспекторів. Дітей напоїли гарячим чаєм та вдягнули в теплі речі.
У подальшому 4-річного хлопчика та його 2-річну сестричку ювенальні поліцейські помістили до лікарні для обстеження, а про подію повідомили районну службу у справах дітей.
![](/uploads/media/93/6f/936f96af52987429c93d0036dc06082e_w1280.jpg)
Правоохоронці встановили мати малолітніх - нею виявилась киянка 1994 року народження. Під час спілкування із поліцейськими остання повідомила, що пішла по справах, а дітей залишила на співмешканця.
Поліцейські склали на порушницю протокол за ч. 1 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення - невиконання батьківських обовʼязків.
Дана подія зареєстрована в Журналі єдиного обліку заяв та повідомлень Святошинського управління поліції, триває перевірка. За вчинення правопорушення жінці загрожує штраф, подальшу долю дітей вирішуватимуть соціальні служби.
ІА "Вголос": НОВИНИ