У додатку "Київ Цифровий" завершилося голосування за нові назви для кількох вулиць та станцій метро у Києві. Користувачі сервісу підтримали чотири із п'яти пропозицій, які винесли на голосування.

За результатами голосування, пропозицію перейменувати станцію метро «Дружби народів» на честь історичної місцевості «Звіринецька» підтримали 76% користувачів.

За нову назву для площі Льва Толстого проголосували 83%, водночас підтримавши перейменування вулиці Льва Толстого на честь гетьмана Павла Скоропадського.

Оскільки у столиці вже існує вулиця Павла Скоропадського на Бессарабці (пролягає від Великої Васильківської до Басейної), з метою уникнути дублювання, пропонували також перейменувати вулицю Павла Скоропадського у Печерському районі на честь колишнього міського голови Києва Олександра Омельченка. Цю пропозицію містяни не підтримали, «за» проголосували лише 26%.

Окрім того, 88% учасників голосування погодилися із тим, щоб бульвар Перова став Воскресенським проспектом, а проспект Визволителів отримав назву на честь українського художника і співзасновника Української академії мистецтв Георгія Нарбута.

Також 90% підтримали пропозицію дати проєктній станції метро «Проспект Правди» нову назву «Варшавська» (станція розташовуватиметься поряд із Варшавським житловим масивом).

Читайте також:

Україна повернула тіла загиблих у Оленівці героїв «Азовсталі»

На війні загинув захисник із Дрогобиччини

 

ІА "Вголос": НОВИНИ