Прес-секретар президента країни-окупанта Дмитро Пєсков визнав, що Україна має право проводити референдуми.

Попри це, він наголосив, що умови миру з РФ обговорюють переговорні делегації.

Про це повідомляють Медуза та РИА Новости.

«Україна – це суверенна держава, і якісь там можуть і, напевно, мають бути внутрішньодержавні процедури. Але, крім цього, є ті субстанції, які знаходяться на столі переговорів двох делегацій. Я не можу вторгатися в деталі цих субстанцій. Ми переконані, що зараз винесення їх на публіку може лише завадити переговорному процесу, який і так іде набагато повільніше і менш змістовно, ніж нам хотілося б», - заявив Пєсков.

Також він наголосив, що РФ багато днів тому передала українській стороні проекти документів у рамках переговорного процесу – на щось Київ відповів, на щось ні. Від конкретики щодо змісту цих проектів він відмовився.

Вчора президент України Володимир Зеленський заявив, що остаточно компроміси на переговорах між Україною та Росією буде вирішувати всеукраїнський референдум, це стосується питань гарантій безпеки, тимчасово окупованих територій Донбасу та Криму.

Як писав "Вголос", українського зрадника Віктора Медведчука шукають у багатьох містах України. Даних про те, що він покинув країну, - немає.

Також ми повідомляли, у вівторок, 22 березня, глава держави Володимир Зеленський звернувся до італійського парламенту.

 

ІА "Вголос": НОВИНИ