Силовики затримали ексначальника управління Служби безепки України в АРК Олега Кулініча.

Про це повідомила пресслужба СБУ. 

За даними джерела СБУ в правоохоронних органах, Кулінічу інкримінують кілька статей Кримінального кодексу, в тому числі й «державну зраду».

Офіційно в СБУ нагадали, що протидія спецслужбам РФ та їх спробам розширити агентурну мережу в українських органах державної влади є одним із головних напрямків діяльності СБУ.

Фігурантами таких справ були й співробітники СБУ, що свідчить про тенденцію до самоочищення Служби. Викриваючи такі ситуації, а не приховуючи їх, ми впроваджуємо курс на побудову сучасної та дієвої спецслужби, що здатна протидіяти сильному ворогу, який наносить шкоду державній безпеці України.

Безпосередньо в рамках даної справи СБУ готова надати максимальне сприяння та всю необхідну інформацію для подальшого її розслідування. Окремо нагадаємо: фігурант кримінального провадження був звільнений з посади в березні цього року.

Нагадаємо, російські окупаційні війська продовжують атакувати українські міста. У Покровську, що на Донеччині, ворог двічі вдарив по мирним мешканцям балістичною ракетою «Іскандер -М».

ІА "Вголос": НОВИНИ