Правоохоронці затримали депутата Куп'янської районної ради Олександра Радченка, який також є генеральним директором Куп'янського молочно-консервного комбінату і представником партії «Слуга народу».

Про це інформує Служба безпеки України

В СБУ не називають прізвища затриманого, але вказують, що він є директором місцевого молочно-консервного комбінату – а, за даними YouControl, це Олександр Радченко.

За даними СБУ, в ході стабілізаційних заходів у звільнених районах Харківської області встановлено, що депутат Куп’янської районної ради добровільно пішов на співпрацю з окупантами і організував їм оптові поставки харчової продукції з власного підприємства.

«Перебуваючи на посаді генерального директора місцевого молочно-консервного комбінату, він »перелаштував« його роботу на користь країни-агресора після захоплення частини регіону. Для цього посадовець здійснив «перереєстрацію» акціонерного товариства у так званій «налоговой службе» окупаційної адміністрації. Потім відкрив рахунки в одному з російських банків та перевів усі розрахункові операції компанії в рублі», - зазначили в СБУ.

Таким чином він забезпечив регулярне постачання промислових обсягів молочної продукції для потреб загарбників на тимчасово окупованій території сходу України".

Задокументовано, що тільки за одним «договором поставки» його підприємство відвантажило до захопленого Луганська до 20 тисяч одиниць товару на майже один мільйон у гривневому еквіваленті.

На підставі зібраних доказів співробітники СБУ затримали депутата у Куп’янську.

Під час обшуків за місцями перебування зловмисників правоохоронці виявили:

  • документи із доказами співпраці з агресором;
  • картки російських банків;
  • понад пів мільйона рублів готівкою, які одержані злочинним шляхом.

Нагадаємо, Кремль перебуває під громадським тиском через війну проти України. Відповідальність намагаються перекласти на регіональну владу.

ІА "Вголос": НОВИНИ