Музичні стримінгові сервіси, що працюють у країні, зобов'яжуть попередньо прослуховувати треки на відповідність нормах пристойності, передає «Дзеркало тижня».

Під забороною — пісні з надто відвертими, непристойними або надто жорстокими закликами.

Постанова поширюється також на музичні кліпи і набирає чинності з січня 2016 року. У серпні влада Китаю заборонила викладати в інтернет 120 пісень, які були визнані небезпечними для суспільства.

У китайському міністерстві культури визнали, що композиції пропагують непристойність, бунт і насилля. Більшість треків відносилися до жанру хіп-хоп. Деякі пісні опинилися у списку з назви, в яких містилися натяки на сексуальні теми

Згідно з підрахунками «China Internet Network Information Center», незважаючи на сувору цензуру, 480 мільйонів користувачів у Китаї вдаються до послуг стримінгових сервісів.

У квітні нинішнього року Китай запустив нову систему, призначену для цензури в інтернеті. Вона відправляє на комп'ютери в іноземних державах шкідливий трафік і перетворює їх на "зомбі". Потім за допомогою мереж "комп'ютерів-зомбі" (ботнетів) китайська влада проводить DDoS-атаки на іноземні ресурси, що містять заборонені чинним режимом у Пекіні матеріали.
 

ІА "Вголос": НОВИНИ