Про це пише РІСУ.

Цей захід проводитимуть за ініціативою громадської спілки «Всеукраїнські християнські ініціативи», Української міжцерковної ради, представників різних Церков та громадських організацій.

Програма молитовного віча передбачає короткі виступи глав Церков та звершення молитов за покаяння, навернення до Бога, спасіння, духовне піднесення, мир, збереження, єдність, розбудову на основі моральних цінностей, очищення від корупції, мудрість і страх Божий для представників влади, соціально-економічний розвиток та благословення України. Концертна частина включатиме виступи музичних колективів і співаків з творами духовного змісту.

Організатори віча визначили такі цілі заходу – це сприяння:

- усвідомленню нашим народом своєї християнської ідентичності та утвердженню християнських духовних цінностей у суспільстві;

- культурній та духовній просвіті громадян, зокрема в розумінні вагомої історичної ролі Хрещення Русі в національному становленні нашого народу;

- визнанню України християнською європейською країною, а Києва – містом єдності християн різних конфесій.

До участі в молитовному вічі організатори запрошують глав усіх Церков України та представників влади. Передбачувана кількість запрошених та охочих узяти участь  до 5000 осіб.

Ініціатори заходу пропонують ці святкування зробити щорічними.

ІА "Вголос": НОВИНИ