Друга черга гідравлічних випробувань тепломереж в Києві розпочнеться 19 травня.

Про це повідомляє КП «Київтеплоенерго» у Facebook.

«На міцність випробовуватимуть мережі частини Солом’янки, Шулявки, Теремків, Осокорків та центру Києва. Загалом близько 10% житлових будинків (1300) столиці. Це клієнти, що отримують теплову енергію від ТЕЦ-5. Випробування триватимуть близько двох тижнів — до 5 червня», - йдеться у повідомленні.

Адреси будинків, де буде тимчасово відсутнє гаряче водопостачання через гідравлічні випробування мереж, розміщені на офіційному сайті Київтеплоенерго.

У підприємстві нагадують, що проведення випробувань в міжопалювальний сезон є обов’язковим, згідно з Правилами підготовки теплових господарств до опалювального періоду, й дозволяє дослідити гідравлічну щільність та міцність мереж. А це, своєю чергою, дозволяє скоротити кількість аварійних відключень тепла взимку.

Цього року гідравлічні випробування тепломереж в Києві розпочалися з 12 травня на малих котельнях та ТЕЦ-6, які обслуговують Троєщину, Лісовий масив, Воскресенку, Оболонь, Мінський масив, Виноградар та Відрадний. Завершення першої черги випробувань очікується 25 травня.

Як інформує Київтеплоенерго, під час випробувань виявлено 105 пошкоджень, з них на 54-х ділянках вже завершені ремонтні роботи.

 

ІА "Вголос": НОВИНИ