Про це повідомив прес-секретар ДП «Документ» Володимир Поліщук, інформує «112 Україна».
Свою роботу з оформлення і видачі закордонних паспортів почали сервіси по вулицях Бажана, Шевченка і Лесі Українки.
«Сервіси оформлення і видачі закордонних паспортів почали свою роботу на Бажана, 1, Тараса Шевченка, 27 документ-сервіс «Готове» на Лесі Українки, 1. На вихідні люди оформляли закордонні паспорти, в найближчі дні будуть підключатися великі міста України. 26 центрів у нас працюють по всій Україні, плануються відкритися нові центри», – прокоментував Поліщук.
На питання про те, коли всі сервіси на території всієї України запрацюють, Володимир Поліщук відповів:
«Так звана «остання миля» залишилася, – підключити користувачів вже до захисного каналу і я думаю, що до кінця тижня вже запрацюють, можливо, всі центри у великих містах України».
Як писав «Вголос», 9 квітня, сайт держкомпанії «Документ», який приймає заявки на оформлення закордонних паспортів та ID-карт знову припинив оформлення та видачу документів.
ІА "Вголос": НОВИНИ