[media=166310,166311,166312,166313]

Про це інформує власкор «Вголосу».

Фінальні змагання «богатирських ігор» у Луцьку відбуваються вже четвертий рік поспіль. Цьогоріч участь в них взяли 22 спортсмени.

Атлети з усієї України змагалися за кубки у трьох вагових категоріях - до 95 кг, до 110 кг і більше 110 кг, виборюючи право представляти Україну зі стронгмену на Чемпіонаті Європи.

Судили змагання президент федерації Сергій Конюшок, чемпіон світу Володимир Рекша, а головним рефері був заслужений майстер спорту України, володар титулу «Найсильніша людина планети» - Василь Вірастюк.

Учасники «богатирських ігор» виконували різні вправи. Також серед програми заходу було перетягування вантажівки та трактора.

У підсумку, право називатися найсильнішими українцями, тобто перші місця у трьох вікових категоріях вибороли: Віктор Посудевський, Олександр Кочергін та Руслан Петруня.