На Сихові біля торгового центру впорядкують паркування.

Як повідомили в міському управлінні безпеки та вуличної інфраструктури ЛМР, у Львові на вул. Сихівській, 8-10 біля ТЦ «Іскра», впорядкують паркування. Щоб розвантажити цю ділянку вулиці, яку зараз запарковують автомобілями з обох боків, паркування організують на смузі зі сторони торгового центру. Водночас залишати машини на протилежній частині вулиці заборонять. Таке рішення напередодні затвердила міська комісії з безпеки дорожнього руху.

Після погодження нової схеми організації дорожнього руху та встановлення відповідних дорожніх знаків, до дотримання правил паркування у цій локацій планують залучати інспекторів з паркування.

«Там є багато точок притягань - магазини, ринок, відповідно є великий потік як пішоходів, так і автомобілів. Заборона паркування мала б там покращити роз’їзд машин, оскільки зараз вулиця запаркована з двох сторін, а для проїзду лишається тільки одна смуга. Розуміємо, що тільки дорожні знаки не вирішать там проблему з хаотичним паркуванням. Тому, погодимо нову схему організації руху, встановимо необхідні дорожні знаки та будемо тісно співпрацювати з інспекторами з паркування», - зазначили Сихівській районній адміністрації.

ІА "Вголос": НОВИНИ