У неділю, 29 серпня, у Рясному пройде І Молодіжний фестиваль мікрорайону. Його проведуть на підтримку маленької львів’янки Вікторії Полюги, що має рідкісну хворобу – спінально м’язову атрофію (СМА).

Всі кошти, які вдасться зібрати під час фесту, передадуть на придбання найдорожчих у світі ліків, яких потребує дівчинка. Йдеться про ін’єкцію швейцарського препарату Zolgensma, вартістю у 65 млн гривень.

Фестиваль відбуватиметься у два етапи:

  • 12:00-15:00 – у приміщенні Медіатеки (вул. Ковалика, 1);
  • 15:00-22:00 – територія СЗШ №92 (вул. Шевченка, 390).

Зокрема о 15:00 розпочнеться концертна програма фесту. Її відкриє Роман Скорпіон. Також будуть  виступи танцювальних колективів, запального гурту Lvivdanceclub та Dj Chaikovskiy з зарубіжними хітами 1980-их!

Під час фестивалю проводитимуться безкоштовні майстер-класи, квест, працюватиме фуд-корт, атракціони, благодійний збір коштів для Вікторії.

Ведучийфесту - Yurikupo

Програма фесту у  Медіатеці:

12:00- Шоу-програма. «Науково-експерементальні досліди з фізики та хімії»(від О-ШОУ Львів);

13:00 - Творча майстерня «Улюблені казкові персонажі» (виготовлення та розфарбовування фігурок з гіпсу);

14:00- Майстер-клас «Модельний подіум» (за участі агенції талантів Go.GOODSTAR).

Програма концертної частини:

15:00 – відкриття з Романом Скорпіоном;

15:45 – 19:00 виступи танцювальних та вокальних колективів;

15:00 – 18:00 – майстер-класи для дітей від «Родинного центру Рясне»;

17:00 – майстер-клас малювання ікони від Левка Скопа;

18:00 – квест;

19:00 – Студія спортивного бального танцю «Стиль»

20:00 – виступ музичного гурту Lviv Dance Club

21:30 – завершення фестивалю від dj Chaykovskiy

Організатори наголошують, що всі охочі можуть долучитися до проведення фестивалю, втілити в життя власні ідеї, щоб зробити свято максимально яскравим.

«Будемо раді за будь-яку активність, допомогу та підтримку. Ми дуже сподіваємося, що фестиваль стане доброю традицією для мікрорайону, де кожен зможе проявити свої таланти, провести добре час. А починаємо із того, щоб підтримати маленьку Вікторію, життя якої залежить від людської небайдужості. Віримо, що зможемо зробити свій вклад, щоб дівчинка таки отримала рятівну ін’єкцію шанс », -  кажуть організатори.

Фестиваль відбудеться також за підтримки управління молоді та спорту ЛОДА, департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА, управління культури ЛМР.

ІА "Вголос": НОВИНИ