Так, сьогодні відбулось виїзне засідання Комісія фінансів та планування бюджету Львівської міськради на об’єкт будівництва сміттєпереробного заводу, що на вулиці Пластовій.

Про це повідомив депутат Львівської міської ради Юрій Ломага.

За його словами, на засіданні чиновники обговорили питання, яке вже багато років дістають перед виборами – відкриття сміттєпереробного заводу.

Представники комісії заявили, що відкриття заводу урочисто відбудеться 10 серпня 2023-го року.

«Надіємось, що так воно й буде. А не так, як е – квитком. Можливо цього разу міський голова Андрій Садовий виконає обіцянку, про яку говорить майже 17 років і омріяний сміттєпереробний завод буде повноцінно функціювати врешті у Львові», - додав Ломага.

Як пишуть «Наші гроші»,  Шевченківський районний суд Києва 16 лютого цього року зобов’язав новостворене Бюро економічної безпеки України внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про кримінальне правопорушення за фактом зловживань, допущених під час проведення ЛКП «Зелене місто» тендеру щодо будівництва комплексу з переробки твердих побутових відходів у Львові.

Відомо, що участь у конкурсі щодо будівництва заводу взяли 11 компаній.

Мар'яна Куц у фейсбук зазначила, що нідерлансько-литовський консорціум, який спочатку виграв можливість будівництва заводу, подав на місто в суд через те, що його викинули і поставили польську компанію.

Крім того, вона додала, що зараз Зеленому місту потрібні додатково ще 7 га з території Львівводоканалу.

ІА "Вголос": НОВИНИ