Відома на світовій сцені диригентів Оксана Линів і знаменитий скрипаль Дюссельдорфського симфонічного оркестру (Німеччина) Андрій Мурза побралися у Львові у суботу, 6 листопада.

Перший весільний танець пара танцювала у Львівській Національній опері. 

Про це пише Україна молода.

Тандем зіркової диригентки і талановитого скрипаля поєднують творчі проєкти, зокрема музика Моцарта і любов до всього українського.

Тим більше, що 43-річна пані Линів є засновницею та арт-директором фестивалю LvivMozArt, а її обранець Андрій Мурза є художнім керівником Одеського міжнародного конкурсу скрипалів.

Як зазначають у ЗМІ, обоє молодят – і Оксана Линів і Андрій Мурза одночасно внесли зміни щодо інформації про себе на сторінках у Facebook:  вже в ніч на неділю змінили сімейний статус на “одружений” і “заміжня” і виклали власні світлини зі Львівської Національної опери у весільному вбранні.

Як писала «УМ», молодята чітко вказують в рубриці «життєві події» у Facebook, що 8 лютого вони лише заручилися в Одесі і відтоді готувалися до весілля.

Подробиць весілля пара не розголошує.

Втім, представниця Львівської Національної опери  Ольга Лозинська, яка була запрошена на весілля, оприлюднила у соцмережах відео молодят, яке підписала лаконічно: «Перший весільний танець Оксани Линів і Андрія Мурзи у Львівській Національній опері».

Як писав Вголос, українка Оксана Линів стала першою жінкою, яка диригувала оркестром Швейцарії на концерті, присвяченому річниці ООН, у Victoria Hall в Женеві.

ІА "Вголос": НОВИНИ