Сьогодні, 29-го вересня, у Львові попрощалися із воїном Андрієм Кришталем, що зі зброєю в руках захищав Україну від російських окупантів.

Чин похорону відбувся у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла, провели захисника в останню путь і біля Ратуші, що на площі Ринок.

Поховали воїна на Личаківському кладовищі. 

Біографічна довідка захисника

Андрій Кришталь (24.11.1976-27.09.2023) Львів’янин.

Навчався у колишній Середній загальноосвітній школі №76 міста Львова (сьогодні – Ліцей міжнародних відносин імені Василя Стуса Львівської міської ради). Здобув вищу освіту на факультеті журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка. Після завершення навчання проходив військову службу у місті Володимир (раніше - Володимир-Волинський) Волинської області, здобув звання «старший сержант».

Свою журналістську кар’єру розпочав із посади технічного редактора у виданні «Зовнішньоекономічний кур’єр» при Львівській торгово-промисловій палаті. Мав неабиякий організаторський талант та брав активну участь у врученні відзнак успішним підприємствам Львівщини «Обличчя міста».

Згодом переїхав до столиці та став помічником депутата Верховної Ради України. Після повернення до Львова почав працювати у Львівській міській раді, зокрема, займався організацією проведення чемпіонату «Євро-2012» у Львові.

 Андрій Кришталь був винятковим патріотом своєї держави та брав активну участь у подіях під час Революції Гідності. Із 2015 року працював головним редактором газети «Самооборона», керівником Громадської організації «АВТОХАМ» та Міжнародного благодійного фонду «Кришталь». Захоплювався футболом, був затятим рибалкою.

Після загибелі племінника у боях з російськими загарбниками вступив до лав 103-ї окремої бригади територіальної оборони Сил територіальної оборони Збройних Сил України. Боронив державу на східному напрямку, був відзначений численними відомчими відзнаками. Під час виконання бойового завдання був тяжко поранений.

У Андрія Кришталя залишилися мама, сестри, брати, хрещені діти, велика родина та багато друзів.

 

 Львівська міська рада: https://city-adm.lviv.ua/news/society/public-sector/298516-zavtra-lviv-poproshchaietsia-iz-zakhysnykom-andriiem-kryshtalem

ІА "Вголос": НОВИНИ