Працівницю відділу соціального захисту Львівської міськради підозрюють у підробці документів, які дають право чоловікам призовного віку виїжджати за кордон.

Про це повідомляє пресцентр Львівської міської ради. 

Так, 16 серпня відбувся обшук службового кабінету в одному із відділів соціального захисту ЛМР працівниками ГУ НП у Львівській області за участі Яворівської окружної прокуратури. З’ясовували обставини причетності працівниці до організації виготовлення документів, які надають підстави виїзду за кордон особам призовного віку під час дії воєнного стану.

Як пояснили у прокуратурі Львівської області, начальниця одного із районних відділів соцзахисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради налагодила схему нелегальної міграції за кордон громадян України – військовозобов’язаних чоловіків, яким заборонено покидати межі держави. За грошову винагороду у сумі 1 300 доларів США вона, у змові з працівником медичної установи, організовувала виготовлення довідки до акту огляду МСЕК про встановлення групи інвалідності з метою надання права військовозобов’язаним на виїзд за кордон в умовах дії воєнного стану.

Правоохоронці затримали жінку в порядку ст. 208 КПК України.

Читайте також у «Вголосі»: у Львові чоловік примусив свою знайому до інтиму, а потім обікрав її. 

ІА "Вголос": НОВИНИ