У Львові в Гарнізонному Храмі сьогодні, 10 липня, прощаються з лікаркою Світланою Лук’яньчик.

Вона загинула у понеділок, 8 липня, внаслідок ворожого удару по дитячій лікарні «Охматдит».

Поховають Світлану на Голосківському кладовищі поруч із батьками.

Світлана Лук’яньчик у дитинстві втратила обох батьків, відтак виховувалася у Червоноградській загальноосвітній школі-інтернаті.

Змалку мріяла стати лікарем. Після успішного складання загальнодержавного тестування вступила на бюджетну форму навчання до Національного медичного університету імені Олександра Богомольця, здобула вищу освіту за спеціальністю «лікувальна справа». Після цього закінчила інтернатуру при Національній дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит» за напрямком “дитяча нефрологія”. Тут залишилася працювати лікарем-нефрологом у дитячому відділенні терапії хронічних інтоксикацій.

Часто бувала на всеукраїнських й закордонних конференціях та симпозіумах, намагаючись покращити власні професійні навички.

Світлана Лук’янчик любила дітей та намагалася їм дати усе те, чого не отримала в дитинстві. Вважала медицину своїм покликанням.

Вона прагнула створити власну міцну родину і жити у вільній, незалежній Україні. Її мрії зруйнувала російська ракета.

Дівчина загинула під час російської ракетної атаки на дитячу лікарню “Охмадит”, намагаючись допомогти під час евакуації дітей, що перебували на діалізі. У неї залишилися тітка та сестра.

ІА "Вголос": НОВИНИ