У Львові повідомлено підозру службовцю Вищої кваліфікаційної комісії суддів України. Обласна прокуратура звинувачує його у вимаганні  2000 доларів США за посаду. Про це повідомили у відділі інформаційної політики Львівської обласної прокуратури.

Чиновника підозрюють в одержанні неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 3 ст. 369-2 КК України). Чоловік, якого затримали, обіцяв посприяти у працевлаштуванні на посаду у Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції України. За свої «послуги»  вимагав 2 000 доларів США. 

Поки вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу та відсторонення його від займаної посади.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі СУ ГУ НП у Львівській області, за оперативного супроводу УСР у Львівській області ДСР НП України.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

«Вголосу» стало відомо, коли закінчується у Львові опалювальний сезон.

ІА "Вголос": НОВИНИ