Правоохоронці обвинувачують львівського стоматолога у незаконному переправленні чоловіка призовного віку за кордон.

Про це повідомляє видання Захід.нет, з посиланням на дані судового реєстру.

У незаконному переправленні чоловіка за кордон підозрюють уродженця Криму, стоматолога, працевлаштованого у «Ощад клініці» та за сумісництвом у стоматологічній клініці «Маруха».

За даними правоохоронців, обвинувачуваний перебував у складі злочинної групи та намагвся переправити чоловіка призовного віку за кордон. Спершу він сказав, що виготовлення фіктивних документів вартуватиме від 8 до 20 тис. доларів. Згодом вони домовились про оплату у 12 тис. доларів, але через зміни у законодавстві обвинувачуваний не зміг виготовити документи, тому чоловіка вирішили переправляти поза пунктом пропуску на Закарпатті. Така послуга вартувала 11 тис. доларів. Після передачі грошей 6 червня обвинуваченого затримали правоохоронці.

Стоматологу повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.332 ККУ (незаконне переправлення осіб через державний кордон України). Суд уже обрав йому запобіжний захід – тримання під вартою з можливістю вийти із СІЗО під 242 тис. грн застави. Ухвалу ще можна оскаржити. Досудове розслідування у цій справі триває.

 

ІА "Вголос": НОВИНИ