14 жовтня Студенти Української академії лідерства у п’яти містах провели онлайн-акцію пам’яті “Герої серед нас” до Дня захисників та захисниць України.

Студенти усіх 5-ти осередків Академії у символічних місцях зачитали ім’я та прізвище кожного загиблого героя. За подією можна було стежити на сторінці Української академії лідерства в Instagram. Частина заходу пройшла й у Львові: місцевий осередок Української академії лідерства вшанував героїв біля пам’ятнику “Борцям за Волю України”, що на вул. Вітовського.

“Для мене цей день про ідентичність. Про багаторічну боротьбу, стійкість та незламність, про неймовірну жагу до свободи. Він про того хлопця, що зараз на Сході України боронить наше життя та майбутнє. Він про батька, якого чекає вдома сім’я. Він про дівчину, яка ціною власного життя намагається врятувати життя пораного бійця. А ще він про безмежну відповідальність з нашого боку — зберегти ту цінність, яку зараз відвойовують наші люди”,  — каже Дарина Роік, студентка Української академії лідерства.

За 8 років російсько-української війни загинуло 4508 українських захисників.

Нагадаємо, «Вголос» писав про 16-й Марш слави УПА, який традиційно проводять у центрі Києва з нагоди річниці створення Української повстанської армії.