Декілька десятків людей зібрались у центрі Львова на підтримку білоруського народу.
Сьогодні, 9 серпня, під стінами Львівської міської ради небайдужі львів’яни зібрались на підтримку білоруських опозиціонерів та проти диктаторського режиму Лукашенка. Учасники акції тримали червоно-білі прапори та вигукували гасла - Геть диктатуру! Живє Бєларусь! Слава Україні!
![](/uploads/media/a9/57/a957da30b6d4a5ab2d40ab96766980ec_w1280.jpg)
До учасників акції також долучився керівник Львівської міської організації ВО “Свобода” Любомир Мельничук. Про це він повідомив на сторінці у Facebook.
Нагадаємо, що раніше під посольством Білорусі в Києві спалахнули протести через загибель активіста Шишова.
ІА "Вголос": НОВИНИ