У Львові на територіїліцею імені Героїв Крут вперше провели змагання з пілотування дронами серед старшокласників та кадетів ліцеїв військового типу.
Про це повідомило «Суспільне».
Загалом у змаганнях взяли участь сім команд. Серед учасників були кадети ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою із двох областей та львівські школярі.
![](/uploads/media/38/f5/38f5cbb248c216e05b6531b03eb68868_w960.jpg)
Учасники змагалис у п'яти конкурсах.
«Перші дві вправи — польотні, індивідуальна і групова. Вони мають подолати трасу, яка складається з певних обмежень, певних перешкод, воріт. Вони повинні на час пролетіти, по часу ми будемо виставляти місця. Друга групова — це груповий проліт тієї ж траси, координація тут потрібна, взаємодія. І далі військово-прикладні завдання – доставка медикаментів пораненому», — сказав головний суддя змагань.
![](/uploads/media/8f/1a/8f1a22b4d38255528f87bac1f49aca56_w640.jpg)
Переможцями стали кадети із ліцею Героїв Крут.
ІА "Вголос": НОВИНИ