Спецслужба припинила діяльність скандального «журналіста» та «політичного експерта», який здійснював протиправну діяльність на шкоду інформаційній безпеці України. Йому оголошено про підозру у державній зраді.

Про це повідомляє СБУ у Львівській області. 

Слідчі СБУ зібрали великий масив інформації щодо протиправної діяльності зловмисника. Використовуючи ЗМІ, зрадник підтримував злочинні дії країни-агресора.

Проведені лінгвістичні експертизи встановили, що своїми висловлюваннями і закликами псевдо експерт умисно посягав на суверенітет нашої держави. Окрім цього, він займався дискредитацією державної політики та умисно нівелював події на Сході України.
 

 
Зафіксовано, що таку інформаційну пропаганду вдало використовували російські медіа для виправдання злочинних дій російської федерації щодо України.
 
Наразі зловмиснику повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України.
 
Триває слідство. Судом обрано запобіжний захід - тримання під вартою з правом внесення застави в розмірі 4 млн грн.
 
Як повідомляє «Детектор медіа», блогер піарив партію «ОПЗЖ» та її керманичів, був частим гостем на каналах Віктора Медведчука до їх закриття в Україні, був помічений на російських пропагандистських каналах. Публікував дописи, в яких виправдовував російську агресію проти України.
 
 

ІА "Вголос": НОВИНИ