У Львові загинув робітник. Інцидент трапився у дитячому садку номер 92, що у Львові, на вулиці Йосипа Сліпого, 11.

Про це повідомляє пресслужба Львова.

«Під час проведення протиаварійних робіт на працівника зсунувся бетонний блок. На місце події оперативно було викликано підрозділи ДСНС та швидку медичну допомогу. Втім, врятувати робітника не вдалося», — повідомили у міській раді.

Начальниця управління освіти Львівської міської ради Зоряна Довганик розповіла, що стіна перебувала у поганому стані.

«Була створена комісія, яка визнала стінку аварійною. І нами було підготовлено документи на міську комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де було прийнято рішення виділити кошти із резервного форду бюджету міста Львова для того, щоби ліквідувати аварійну ситуацію. Відповідно, була визначена компанія для проведення протиаварійних робіт», — повідомила Зоряна Довганик.

Вона також зазначила, що, за словами завідувачки садочку, фірма підійшла до робіт відповідально, «загородила повністю, щоб не було доступу дітям та стороннім особам до стінки, та почала ремонті роботи».

Зазначимо, згідно з рішенням міської комісії з питань ТЕБ та НС для проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення із аварійного стану підпірної стінки у дошкільному навчальному закладі № 92 на вулиці Й. Сліпого, 11 виконавчим комітетом ЛМР з резервного фонду міського бюджету м. Львова було виділено 341 тис 345 грн.

Правоохоронці з'ясовують причини трагедії.

Нагадаймо, у м. Соснівка, що поблизу Червонограда, Львівської області 26-річний чоловік жорстоко вбив 51-річну жінку.

ІА "Вголос": НОВИНИ