13 червня у Львові правоохоронці затримали кримінального авторитета.

Про це повідомили у Національній поліції України. 

Торік запорізькі поліцейські вийшли на слід п’яти зловмисників, які утворили злочинне угрупування. Організатором був 32-річний мешканець Запоріжжя, який має статус кримінального авторитета. Як спільників він залучив чоловіків віком від 26 до 41 років.

Банда займалась крадіжками, грабежами та розбоями. У повідомленні йдеться, що злочинці перед тим, як вчинити злочин, ретельно стежили за людиною. Вони блокували авто, розбивали скло та забирали речі потерпілих, а потім полишали місця злочину на автомобілях з іноземною реєстрацією та знищували сліди злочину. 

Правоохоронці припинили діяльність злочинної групи. Але її лідер, кримінальний авторитет, та ще двоє учасників утекли. Керівника банди затримали 13 червня, у Львові.  Учасників злочинного угрупування  звинувачують у пограбуваннях та розбійних нападах. 

Наприкінці березня 2024 року обвинувальний акт стосовно двох членів угруповання слідчі скерували до суду, а оперативники продовжували розшукові заходи. Згодом  поліцейські встановили, що лідер угрупування перебуває у Львові.  Ще двох учасників банди розшукують.  

ІА "Вголос": НОВИНИ