В тимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області «кадирівці» зґвалтували російську пропагандистку з телеканалу НТВ та побили оператора.

Про це повідомляє ТСН.

Цю тему у РФ заборонили висвітлювати в новинах, щоб не дискредитувати армію РФ, утім телеканал вже звернувся до слідчого комітету Росії.

У Мережі оприлюднене нібито звернення російської телекомпанії НТВ до слідкому РФ з проханням допомогти у розслідуванні злочинів, скоєних проти їхньої знімальної групи.

У цій заяві зазначено, що їхня журналістка Ольга та оператор Артем Епіфанов перебували у місті за редакційним завданням.

17 січня вони вечеряли в ресторані «Воронцовський», коли на них напали чоловіки в камуфляжній формі, які представилися «бійцями батальйону Ахмат».

Внаслідок інциденту оператор Епіфанов отримав травми середньої тяжкості, а пропагандистку зґвалтували.

Представники телеканалу скаржаться, що «органи правопорядку», підконтрольні окупантам, відмовилися розслідувати цю справу, а гауляйтер Балицький не відповів на звернення.

На сайті НТВ вказано, що журналістка справді у них працює, її дані розміщені у розділі «кореспонденти в регіонах». До слова, ця російська журналістка перебуває під санкціями РНБО за антиукраїнську пропаганду, її внесено у базу сайту «Миротворець».

Читайте також на сайті ІА «Вголос»:

ІА "Вголос": НОВИНИ