На автодорозі «Львів — Краковець» сталася серйозна дорожньо-транспортна пригода за участі мотоцикліста та легкового автомобіля.
Про це повідомляє поліція Львівської області. У результаті зіткнення двоє молодих людей отримали травми різного ступеня важкості та були терміново госпіталізовані до лікарні.
Подробиці зіткнення у Новояворівську
Дорожньо-транспортна пригода трапилася 14 березня близько 21:00 на магістралі сполученням «Львів — Краковець». За попередніми даними правоохоронців, відбулося зіткнення автомобіля Citroen C4, за кермом якого перебував 22-річний мешканець міста Городок, та мотоцикла Musstang MT. Двоколісним керував 19-річний юнак, мешканець одного з сіл Яворівського району.
Стан постраждалих та наслідки
Внаслідок аварії тілесні ушкодження отримали двоє людей:
-
водій мотоцикла;
-
його 25-річна пасажирка, також мешканка Яворівщини.
Обох постраждалих з місця події доставили до медичного закладу для надання допомоги. Водій легковика, згідно з попередньою інформацією, травм не отримав.
Юридична відповідальність
За фактом події слідчі Яворівського районного відділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 КК України (Порушення правил безпеки дорожнього руху). Санкція статті передбачає:
-
обмеження волі на строк до трьох років;
-
позбавлення права керувати транспортними засобами на аналогічний термін.
Наразі поліцейські продовжують встановлювати всі обставини та причини нічного інциденту.
Нагадаємо, 15 березня сьогодні у Львові сталася дорожньо-транспортна пригода за участі кур'єра однієї зі служб доставки.
ІА "Вголос": НОВИНИ


