Господарський суд Рівненщини розглянув позов прокуратури області щодо земельної ділянки вартістю 240, 2 млн. грн. За результатами розгляду приватне підприємство зобов’язано повернути одній із сільських рад Гощанського району земельну ділянку з цільовим призначенням – землі промисловості та технічної інфраструктури.

Про це повідомляє «УНН» з посиланням на пресслужбу прокуратури Рівненської області.

Зазначається, 3 січня 2007 року між приватним підприємством та сільською радою укладено договір оренди землі строком на 49 років.

Також встановлено, що у травні 2017 року вказане приватне підприємство визнане банкрутом та розпочато ліквідаційну процедуру, однак орендовану земельну ділянку, всупереч вимог діючого законодавства власнику не повернуто.

Внаслідок таких незаконних дій орендаря, орган місцевого самоврядування був фактично позбавлений можливості використовувати земельну ділянку або надати в оренду іншим особам та отримувати орендну плату.

Тому, з метою захисту інтересів держави, прокуратура звернулась до суду про розірвання договору оренди та повернення власнику земельної ділянки вартістю 240,2 млн. грн.

Як писав «Вголос», незаконне заволодіння ділянками міста Києва депутатом місцевої ради: що відомо.

 

ІА "Вголос": НОВИНИ