Заступник голови російського міністерства закордонних справ Сергій Рябков заявив, що рф «не погрожує» нікому застосуванням зброї масового ураження, втім назвав чотири умови, за яких її можуть застосувати.

Про це повідомляє пропагандистське видання РІА Новості.

«На тлі подій США, що відбуваються в Україні, і залежні від них держави активно вводять в обіг ядерну риторику. Намагаються уявити справу так, ніби наша країна готується завдати ударів із використанням зброї масового ураження. Вкотре доводиться пояснювати, що росія нікому застосуванням ядерної зброї не погрожує», – висловився Рябков.

Він зазначив, що у затвердженому указом путіна документі про основи державної політики росії в галузі ядерного стримування «чітко визначено умови її застосування».

Зокрема, пояснив заступник глави МЗС рф, Кремль залишає за собою право вдатися до використання ядерної зброї у разі «надходження достовірної інформації про старт балістичних ракет, що атакують територію Росії або її союзників».

Також таку відповідь країна-терорист може дати при «застосуванні ядерної чи інших видів зброї масового ураження по території рф та її союзників».

Крім того, кремль готовий застосувати ядерну зброю у разі «впливу противника на критично важливі державні або військові об'єкти, виведення яких з ладу призведе до зриву дій у відповідь ядерних сил», або якщо буде «агресія проти росії із застосуванням звичайної зброї, коли під загрозу поставлено саме існування держави».

Читайте на сайті ІА «Вголос»:

Сили ППО зранку збили вісім дронів-камікадзе

Зросла кількість жертв масованих ударів 10 жовтня

Окупанти атакували іранськими дронами Ладижинську ТЕС

ІА "Вголос": НОВИНИ