У середу, 31 травня, Львів попрощається з двома Героями. Юрій Костів та Сергій Кондратенко загинули, захищаючи Україну від російських окупантів.

Про це повідомили у Львівській міській раді.

Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героїв на Личаківському кладовищі.

Юрій Костів (28.03.1991 - 28.05.2023) Уродженець міста Стрий Львівської області.

Навчався у Стрийській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5 імені Василя Стасюка. Здобував освіту у Державному навчальному закладі «Вище професійне училище №34 міста Стрий», у 2021 році вступив на навчання до Львівського державного університету безпеки життєдіяльності за спеціальністю «Пожежна безпека». За власним бажанням проходив військову службу у місті Дрогобич.

У мирний час займався приватним підприємництвом у сфері пасажирських перевезень. Захоплювався боксом, кікбоксингом та автоспортом.

 

Більшу частину життя Юрій Костів присвятив військовій справі. Напередодні повномасштабного вторгнення рф вступив до лав 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

За особистий героїзм, виявлений під час звільнення українських територій, був відзначений Почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Сталевий хрест».

У Юрія залишилися мама, дружина, донька та брат.

Сергій Кондратенко (26.03.1987 - 26.05.2023) Уродженець міста Донецьк.

 

Навчався у Донецькій спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №19. Здобував освіту у Донецькому технікумі промислової автоматики, згодом – у колишній Харківській національній академії міського господарства.

У 2013 році разом із сім’єю переїхав до міста Костянтинівка Донецької області. Там працював бухгалтером у Приватному акціонерному товаристві «Український бекон».

З початком повномасштабного вторгнення родина Героя була змушена перебратися до міста Тульчин Вінницької області, де Сергій працював у ТОВ «Вінницька птахофабрика».

Свій вільний час присвячував родині, вів активний спосіб життя, захоплювався кінематографом.

Наприкінці 2022 року став на захист Батьківщини від російських окупантів. Виконував бойові завдання на східному напрямку у лавах 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ.

У Сергія залишилися дружина, двоє доньок, батьки, брат та теща.

Вічна пам'ять...

ІА "Вголос": НОВИНИ